وب سایت سفرپلاس به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات گردشگری به مسافران عزیز  ایجاد گردیده است. هدف این مجموعه ارائه خدمات برای مسافرانی که قصد سفر به خارج از کشور دارند می باشد.
این خدمات شامل ارائه تخفیف های هیجان انگیز در حوزه تفریحات، رستوران ها، مراکز خرید و برندهای معتبر می باشد. این تخفیف ها می تواند تا حداکثر میزان ۷۰% ارزش واقعی خدمات باشند.
خرید از این وب سایت بسیار ساده می باشد. محصولات به روز در صفحه اول وب سایت قرار دارند. محصول ویژه در بالای صفحه قرار دارد، دو محصول زیر محصول ویژه محصولاتی می باشند که اخیرا به فروشگاه اضافه شده اند و بقیه محصولات بر اساس تاریخ ثبت آنها در وب سایت دسته بندی شده اند. همچنین برای دسترسی به محصول مورد نظرتان می توانید به سادگی با جستجو به آن برسید. توجه داشته باشید که برای خرید از این وب سایت نیاز به ایجاد حساب کاربری دارید که بسیار ساده می باشد و از بخش ثبت نام در بالای صفحه وب سایت قابل اجرا می باشد، نگران نباشید، در مرحله خرید نیز می توانید به ثبت نام بپردازید.
پس از اتمام انتخاب محصولات مورد نظر می توانید به سبد خرید مراجعه نموده و از انتخاب آنها اطمینان حاصل نمایید، سپس با انتخاب پرداخت و طی نمودن مراحل ویژه پرداخت، رسید خود را دریافت نمایید. همکاران ما پس از طی مراحل فوق و ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت و جهت انجام راهنمایی های لازم و دریافت برگه های voucher محصول با شما هماهنگی خواهند نمود.
هدف ما برگزاری سفری به یادماندنی و مقرون به صرفه برای شما می باشد.
سفرپلاس